Весняні опади

До кінця тижня погода буде мінливою і надалі спостерігатимемо температуру повітря близько +20°С, проте з опадами і, подекуди, навіть з грозами.

Тепер погода вирішила нагадати нам, що після декількох днів справжньої весняної спеки бувають дощі, а подекуди і грози. Тому, варто прихопити зі собою парасолю або легку куртку, яку можна одягти, якщо попадемо під дощові хмари.

Заходом України пройдуть невеликі дощі. Вдень термометр триматиметься позначки +20°С … +22°С. В Сумській області та на сході України температура опуститься до +12°С … +15°С до кінця тижня. У південній частині опадів не очікуємо, але небо буде з мінливою хмарністю і температура повітря також досягатиме +20°С … +24°С. Схожа ситуація у центрі України, але ближче до вихідних побачимо невеликі опади дощу. У Києві переважатиме хмарна погода, ближче до кінця тижня можливий невеликий дощ.

Нехай весняні дощі нас не засмучують і не змушують нас залишатися у своїх домівках. Відвідуймо своїх друзів та близьких і радіймо потеплінню. Дощі не будуть затяжними і від них дуже легко заховатися на вулицях вашого міста. А опади навесні дуже потрібні для розквіту зелені та квітів навколо нас!

207
19