Що нового цього тижня?

Квітень продовжує радувати нас теплою погодою. Цього тижня температура повітря триматиметься позначки +18°С … +22°С. Подекуди будуть невеликі дощі та мінлива хмарність з проясненнями.

Сонце гріє щодень тепліше. І ми вже навіть мали змогу відчути спеку +25°С…+27°С, що є досить високою температурою для цієї пори року. Кінець квітня зустрінемо зі схожою погодою, яку спостерігали останні два тижні.

Захід України очікує температура повітря +18°С...+22°С Невеликий дощ прогнозуємо у вівторок та у четвер-п’яницю. На півночі дещо прохолодніше +15°С...+20°С. Мінливий дощ також розпочнеться з вівторка. Схожа ситуація на сході: +18°С...+24°С, невеликий дощ може накрапати впродовж тижня.

У південній та у центральній частинах України дощі прогнозуємо лише у вівторок. В основному спостерігатимемо сонячну погоду або невелику хмарність з проясненнями. Температура повітря вдень коливатиметься в межах +18°С...+24°С. У Криму не дощитиме і небо буде чистим та безхмарним.

Над Києвом суттєвих опадів не побачимо, небо буде хмарним з проясненнями. Невеликий дощ може випасти лише під кінець тижня, +18°С…+20°С.

206
15