З кожним днем теплішає

Період дощів не тривав довго. Від завтра опади перейдуть на другий план, а безхмарне сонячне небо буде радувати нас на всій території України. В деяких областях позначка термометра досягатиме +30°С.

Підвищення температури і покращення погодних умов відчуваємо вже сьогодні. Ця тенденція продовжиться протягом цього тижня і досягне спекотного характеру з температурою повітря до +27°С…+30°С. Подекуди ще зустрінемо невеличкі опади та грози. Куди ж без грози у травні?

Отже, на заході країни термометр показуватиме +21°С…+26°С. Місцями передбачається короткочасний дощ, можливі невеликі грози. На півночі буде ще тепліше. Тут температура сягатиме +23°С…+29°С. Також прогнозуємо короткочасний дощ, але в основному небо буде чисте і безхмарне.

Погода в східних та південних областях буде найтеплішою, навіть спекотною. Повітря прогріється до +25°С…+30°С, буде переважно сонячно і малохмарно. Але подекуди можливі невеликі дощі та грози, особливо в Запорізькій, Херсонській, Донецькій та Луганській областях.

Дощу не очікуємо в центрі України. Небо буде сонячним та безхмарним, а на термометрі побачимо +21°С…+27°С. У Києві температура підніметься до +27°С і погода радуватиме жителів столиці теплим сонцем. Невеликі опади дощу можуть потурбувати Київ лише вночі з понеділка на вівторок.

Температура не часто досягатиме +30°С і погода буде приємнішою ніж минулого тижня. Цьому сприяє декілька факторів - помірний теплий вітерець до 3-5 м/с, сонячне небо з купчастими білими хмарами та висока температура повітря. Травень поступово наближає нас до літньої пори і готує до спекотних днів та приємних прогулянок вечорами.

256
14