Прогноз погоди на найближчий тиждень

Погода набуває певної стабільності і не змінить свій характер найближчим часом. В Україні прогнозуємо температуру повітря +25°С … +32°С. Не обійдеться і без опадів - дощ та гроза можуть застати нас зненацька.

Літо з радістю взяло ініціативу у власні руки і “диктує“ нам свої умови щодо прогнозу погоди. Тільки червень вміє поєднувати спекотну температуру з частими і рясними грозами. З блискавицями варто бути обережними, а дощу боятися не потрібно - він тепер теплий (хоч, як і завжди, мокрий).

Практично всією територією України пройдуть дощі та грози. Винятком буде схід та південь. Тут очікується максимальна температура в Україні - від +27°С до +32°С. Небо буде чисте. Подекуди збиратимуться білі купчасті хмари, але їх буде небагато. Найгарячіше буде у Донецьку, Луганську, Запоріжжі, Дніпрі та Херсоні.

Північну, західну та центральну частини нашої країни зрошуватимуть дощі. Але це в основному будуть сильні короткочасні та проливні дощі. Температура повітря перебуватиме в межах +25°С...+29°С. За таких умов (достатньо великої вологості та спекотної температури) ймовірність грози є дуже великою. Тому, варто очікувати грозу!

В Києві прогноз погоди на тиждень також передбачає дощ з можливими грозами. Температура не перевищуватиме +28°С, що в будь-якому разі є досить спекотно. Вітер переважно буде південний (теплий) 2-4 м/с, але у вівторок можливі пориви до 7 м/с.

175
12