Який прогноз погоди в Україні на найближчі дні?

Дощ відходить на другий план - справжня літня погода чекає на нас в Україні цього тижня. Небо подекуди вкриється невеликими хмарами, щоб оберігати нас від спеки.

Дощ у спекотні дні може освіжити повітря, чи змочити ґрунт. Але затяжний і сильний дощ має дещо негативний характер, бо може створювати перешкоди у громадському русі або й навіть небезпеку для людей. Прогнозуємо на найближчий тиждень зменшення опадів і загальне покращення погоди - температура повітря перебуватиме в нормальних межах і наразі не побачимо таких проливних дощів, які турбували нас минулий тиждень.

Невеликий дощ можемо ще зустрічати у західних областях України, але опади будуть незначними. Небо тут в основному буде малохмарним і температура повітря перебуватиме у комфортних межах +27°С...+29°С. Тридцяти градусної спеки, як у інших частинах країни, не прогнозуємо.

На півночі України побачимо чисте небо, інколи невеликі хмари. Температура повітря прогріється до +30°С...+32°С. Без суттєвих опадів.

У східних та південних областях температура підніметься ще вище і сягатиме +31°С...+34°С. Також без опадів. Сонце нещадно палитиме крізь чисте небо, хмари зустрінемо рідко. Невеличкий дощ можливий у Харкові в середу, а у Криму переважатиме хмарна погода з проясненнями і температура не перевищуватиме 30°С вище нуля.

Над центральною частиною України та у Києві перебуватимуть невеликі хмари. Температура сягатиме від +28°С до +31°С. Опадів не передбачається і лише у Черкасах можливий невеликий дощ у середу.

201
11