Невелике похолодання на вихідних

Захід України очікує невелике зниження температури до +15°С...+20°С. Падатиме дощ. У східних, центральних та південних областях буде тепліше і переважно малохмарно.

Прогноз погоди на завтра є не надто позитивним. Якщо ви планували виїзд на пікнік, то він може проходити під мокрим та прохолодним небом. У всіх західних областях і у деяких центральних очікуємо дощову погоду і зниження температури. У Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Рівному, Луцьку, Чернівцях, Ужгороді та у Карпатах температура перебуватиме у межах +15°С...+19°С. Небо затягнеться хмарами, прогнозуємо дощ. Аналогічно буде у Житомирі, Чернігові, Хмельницькому і Вінниці - дощ, хмари та зниження температури. Позначка термометра підніметься вище +20°С аж з наступного тижня.

На сході, центрі та півдні України буде тепліше. Температура коливатиметься від +21°С до +28°С. У Сумах, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Херсоні, Сімферополі, Кропивницькому, Полтаві та Черкасах можливі невеликі дощі. Однак, спека не покидає Україну і в деяких областях температура повітря може досягати позначки +30°С...+34°С.

У столиці України на вихідних також пройдуть короткочасні дощі. Температура повітря у Києві не перевищуватиме +20°С. Можливі пориви холодного північного вітру до 8 м/с. Погода покращиться з понеділка, небо в основному буде хмарне з проясненнями. Суттєвих опадів не очікуємо.

198
11