Прогноз погоди: знову дощитиме

До кінця цього тижня погода знову змінить свій характер. Дощитиме на всій території України. При цьому температура повітря опуститься до +20°С...+25°С.

Погода останнім часом є вкрай мінливою. Від кінця червня спостерігаємо коливання від спекотних днів до рясних дощів. Минулий тиждень тішив нас теплою погодою. Але черговий раз очікуємо дощ, хмарне небо та зниження температури повітря.

До кінця цього тижня хмарами затягнеться все українське небо. Практично у всіх областях падатиме дощ, також подекуди можливі грози. Винятком буде лише Одеська область, де переважно буде хмарно з проясненнями. Тут дощі прогнозуємо не раніше суботи.

На заході України температура повітря опуститься до +18°С...+23°С. Падатиме дощ. На півночі країни прогнозуємо дещо вищу температуру - від +21°С до +24°С. Також дощитиме. У Сумах у суботу падатиме сильний дощ.

Хмарне небо спостерігатимемо і у східних, центральних та південних областях України. Не обійдеться і без дощів. У Полтаві в суботу можливий навіть сильний дощ. Температура опуститься до +23°С...+26°С.

У Києві прогнозуємо погоду із захмареним небом. До кінця цього тижня температура повітря опуститься з +27°С до +23°С. Також падатиме дощ, починаючи з четверга-п’ятниці і затягнеться аж на вихідні.

185
11