Чого очікувати на початку серпня?

Нарешті дочекалися - температура повітря зросте до позначки +30°С, дощі відійдуть на другий план і на небі буде світити сонце. Саме такий прогноз погоди анонсуємо на початок серпня.

Всі ми вже зачекалися справжньої літньої погоди після затяжного липня. Початок і кінець другого літнього місяця був не надто позитивним - постійна зміна погоди, хмари, низька температура та дощі. Але прогноз погоди на серпень обіцяє нам потепління. У цьому зможемо переконатися вже найближчими днями.

Зміна погоди у західних областях України буде найбільш помітною. Прогнозуємо зменшення опадів аж до їхньої повної відсутності. Температура повітря підніметься до +27°С...+31°С. Ближче до вихідних погода зміниться кардинально і буде ясно та тепло. Очікуємо чудовий вікенд для відпочинку на природі.

На півночі країни температура буде дещо нижчою, хоч і високою - від +26°С до +28°С. Подекуди спостерігатимемо мінливу хмарність та легкий вітер. Тепліше буде на сході України, де термометр вказуватиме нам температуру +28°С...+32°С. У Донецьку та Луганську можливі невеликі опади дощу на вихідних.

У південних областях очікуємо спекотну погоду, +29°С...+32°С. Переважно чисте небо, подекуди невеликі хмари. У Криму в суботу може впасти короткочасний дощ. Температура повітря не перевищуватиме позначки +28°С.

Не винятком є і центр України. Тут погода також покращиться, температура сягатиме +25°С...+28°С. Небо буде чистим, подекуди хмарним з проясненнями. Опадів не передбачаємо.

У Києві, як і на всій території України, буде тепла сонячна погода. Хмари розвіються, дощу не очікуємо. Температура повітря перебуватиме у комфортній зоні +25°С...+27°С. Вологість повітря, легкий теплий вітерець та атмосферний тиск в столиці сприятиме для чудового самопочуття. Тому, запасаймося позитивом і хорошою погодою!

141
9