Спека продовжується

Сонячна погода продовжується і прогнозуємо спеку на всій території України. Повітря прогріється до +30°С вдень та +20°С вночі.

Серпень продовжує радувати нас своїм теплом. На цей тиждень прогнозуємо сонячну погоду, чисте небо та спекотну температуру повітря. Вітер буде тихий та теплий. Все це відіб’ється на середній добовій температурі і до кінця тижня навіть вночі на термометрі побачимо температуру в околі +20°С.

На заході України прогнозуємо температуру +29°С...+31°С. Лише у Чернівцях буде не більше +28°С. Північну частину нашої країни очікує температура повітря від +26°С до +29°С.

У східних та південних областях прогнозуємо аналогічну спекотну погоду. Термометр не підніматиметься набагато вище, як це зазвичай буває у степовій частині України, і перебуватиме в межах +29°С...+31°С. Подекуди можлива невелика хмарність. Легкий короткочасний дощ дуже малоймовірний.

Центральну Україну також очікує спека, температура повітря сягатиме +27°С...+29°С. Прогнозуємо безхмарне небо та “сухий” тиждень. У Києві також буде тепло - до +29°С. Однак подекуди можлива невелика хмарність.

137
7