Невелике потепління

Осінь завжди асоціюється із похолоданням та дощами. І через це важко не радіти щоразу, коли посеред осені температура повітря доходить до +20°С. Цього тижня побачимо саме таку погоду, сонячне небо і денне потепління.

Останні декілька тижнів в наших домівках відчуваємо невелике похолодання, особливо вночі. Початок жовтня був достатньо хмарним. Але цього тижня будемо мати невеличке потепління на всій території України, що свідчить про другий прихід бабиного літа.

У західних областях спостерігатимемо теплу погоду, температура повітря вдень сягатиме позначки +19°С...+22°С. Небо буде чистим та малохмарним. Невелика хмарність буде лише у Рівному і Чернівцях, де також можливі незначні опади дощу.

Північ країни буде дещо холоднішою. Тут термометр перебуватиме в межах +16°С...+19°С. Дощ може накрапати у Житомирі та Чернігові. Переважатиме безхмарне небо та ледь помітний вітер швидкістю 2-4 м/с.

На сході України також буде тепло. Дощу не передбачаємо. Температура повітря вдень прогріватиметься до +20°С...+22°С і опускатиметься до +4°С...+6°С вночі. Південну частину України очікує аналогічна тепла погода. От тільки у Криму буде не так тепло і сонячно - максимальною температура буде +18°С, падатиме невеликий та короткочасний дощ.

Сонячною і теплою погода буде й у центральних областях. Вдень температура повітря сягатиме +19°С...+22°С. Опадів не передбачаємо. Київ також буде сонячним і теплим.

Таку теплу погоду прогнозуємо до п’ятниці. Наприкінці тижня посилиться східний та північно-східний вітер, який і буде навіювати хмари. Зі суботи температура вже не буде такою високою, можемо очікувати появу хмар і осінніх дощів. Тому, найближчі дні не засиджуймося у своїх домівках, а вперед на прогулянки в парках ваших міст!

133
7