Надворі зимно

За вікном поступово стає холодніше. З’являється більше похмурих хмар і дощить. Вночі відчуваємо перші заморозки. ...це не опис з художнього твору, а прогноз погоди на кінець жовтня.

Тепер зігріватися прийдеться за допомогою теплого чаю, осіннього одягу та розігрітих батарей у наших домівках. Від сонця щодень отримуємо менше тепла. А якщо до цього ще й додати дощ та заморозки вночі, то отримаємо холодну погоду, яка починає підготовлювати нас до зимового періоду.

Цього тижня прогнозуємо холодну погоду і дощ, який пройдеться всією територією України. Вночі можемо очікувати температуру повітря від +1°С до +4°С, подекуди буде опускатися навіть нижче нуля. Невеличке потепління передбачається на вихідні - в суботу та неділю подекуди температура повітря вдень може зрости аж до +14°С...+16°С.

Останній тиждень жовтня буде мокрим і холодним. Дощ затягнеться і падатиме у всіх областях нашої держави. Спостерігатимемо одноманітну погоду - похолодання, хмари, дощ і холодні ночі. Очікуємо холодний вітер змінного напрямку. Однак не надто сильний - не перевищуватиме 3-6 м/с.

Температура повітря у західній, північній та центральній частинах України сягатиме +7°С...+9°С, інколи +11°С. Вночі ж опускатиметься до -2°С...+4°С. У східних та південних областях буде на декілька градусів тепліше. Тут денна температура сягатиме +9°С...+15°С, а вночі побачимо +3°С...+6°С. Одеську область другий тиждень підряд зможемо “обізвати” найтеплішою - вночі термометр не опускатиметься нижче +9°С, а вдень перебуватиме в межах +10°С...+15°С. Також, опадів практично не буде, переважатиме захмарене небо.

Автомобілістам нагадуємо про важливість заміни коліс з літніх на зимові. Адже погода буває й неочікуваною та з раптовими змінами. Є цілком велика ймовірність побачити сніг цього року швидше ніж прийде зима.

113
7