Прогноз погоди: початок листопада

Недовго залишилося чекати приходу останнього місяця осені - листопада. Годинники вже перевели на зимовий час. Все нагадує нам про холод, темні вечори та дощі. Але не погода - цього тижня очікуємо ще одну хвилю теплої повітряної маси.

Як же можна обійтися без неочікуваних змін погоди восени? Адже погода осінню вкрай мінлива, а інколи й неочікувана. Всі ми чекаємо настання холодних днів і першого снігу. Але найближчий прогноз погоди передбачає чергове зростання температури як вдень, так і вночі. Але, скоріш за все, ніхто не буде проти - з радістю зустрінемо ще декілька сонячних днів.

Так, на минулі вихідні дощило, подекуди дощ затягнувся на сьогодні чи ще пару днів. Але це зміниться найближчим часом. Особливо потепління відчуватимуть мешканці заходу України. Опади завершаться сьогодні ближче до вечора. Цього тижня очікуємо зростання температури до +18°С...+21°С. Хмари розійдуться, небо розвидніється, дощ не падатиме.

Дещо менша температура спостерігатиметься у центральних та південних областях. Тут термометр сягатиме +16°С...+19°С. Переважатиме хмарне небо, подекуди з проясненнями. Особливих опадів не очікуємо.

На сході погода набуде змінного характеру. Температура повітря в середу різко опуститься до +11°С...+13°С з +18°С...+20°С, яка ще триватиме найближчі два дні - у понеділок та вівторок. Але попри незначне похолодання, погода все ще буде приємною і без опадів. От тільки в середу через перепад температури можливе зростання швидкості вітру, аж до 7-8 м/с.

На жаль, північ України не зможе потішити нас сухою погодою. Хоча, у Житомирі та Чернігові термометр триматиметься позначки +14°С...+18°С. У Сумах буде холодніше - не вище +10°С...+12°С та +16°С у вівторок. Невеликий дощ падатиме в середу і четвер.

У Києві дутиме теплий південний вітер до 6 м/с, який і “надує” теплого повітря. Вдень очікуємо температуру від +15°С до +19°С. Ночі також будуть теплими - термометр не опускатиметься нижче +8°С...+11°С. На небі переважатимуть хмари, в середу можливий дощ.

127
7