Яку погоду очікувати цього тижня?

Хоч подекуди все ще падає дощ, але вже сьогодні опади припиняться… і перейдуть на більш зимовий варіант. Буде падати легкий сніг, можливі невеликі снігопади та мороз. Тепліше буде лише на півдні України.

Холодна погода не відступає, а, навпаки, посилює свою дію. Вже з понеділка прогнозуємо холодну погоду, температура повітря в окремих областях опускатиметься до -21°С. Також, падатиме легкий сніг, можливий невеликий снігопад.

Отже, на заході України прогнозуємо морозну погоду до -14°С...-12°С вночі та -8°С...-3°С вдень. Найтепліше буде в Ужгороді - не нижче -8°С вночі та 0°С...+2°С вдень. Під кінець тижня дуже холодно буде у Чернівцях - до -19°С. Небо вкриватимуть хмари, з яких падатиме сніг.

Також опади у вигляді снігу очікуємо в усій лівобережній Україні. Погода буде аналогічною: в першій половині тижня - сніжитиме, а в другій - температура буде опускатися до -19°С...-16°С. Особливо зимно буде у Сумах, Харкові, Хмельницьку і Полтаві. Тут очікуємо зниження позначки термометра аж до -21°С...-19°С.

Дещо теплішою буде погода на півдні України. На початку тижня у Миколаєві, Запоріжжі, Одесі, Херсоні та у Криму температура буде перевищувати 0°С. Невелике похолодання прогнозуємо після середи. Також не обійдеться без снігу.

Зимовою буде погода і у нашій столиці. До середи падатиме сніг. Термометр перебуватиме в межах -8°С...-3°С. Але у Києві в кінці тижня посилиться вітер до 7-8 м/с, відносна вологість перебуватиме вище 90% і буде холодно. На термометрі спостерігатимемо -6°С...-4°С вдень і -9°С...-11°С вночі.

133
9