Невелике потепління

Прийшла зима. Але як би ми не очікували засніжених дерев та білих полів, наразі мусимо задовольнятися лише невеличким потеплінням та несуттєвими дощами. Хоча це триватиме недовго.

Дво- чи триденне потепління - не рідкість, навіть серед зимового періоду. Весь той сніг, що нападав в кінці осені, може з легкістю зійти. Цьому сприятимуть невеликі опади дощу і температура повітря, яка підніматиметься вище 0°С. Але, знову ж таки, на найближчі вихідні прогнозуємо зниження температури і легкий сніг, що відновить наш зимовий настрій.

Досить тепло буде у західних областях нашої держави. Тут температура повітря підніметься до +1°С…+7°С. Найхолодніше буде у Тернополі та Рівному, де термометр не перевищуватиме +3°С. В Карпатах також буде невелике потепління, але незначне і не вплине на лижні місця. То ж сміливо можемо планувати гірський відпочинок в наших горах.

У північній частині України зростання температури не буде таким суттєвим. Переважатиме температура близько 0°С. До +4°С можемо побачити у Чернігові у вівторок та середу. Падатиме невеликий дощ, який в п’ятницю зміниться на сніг.

Минулого тижня на сході було дуже холодно. Цього тижня східні області також побачать потепління. Але воно буде невеликим, як на півночі країни - термометр не перевищуватиме 0°С…+1°С. На небі спостерігатимемо сірі хмари, подекуди можливі опади дощу та вітер змінного напрямку 3-4 м/с. Легкий сніг розпочнеться в четвер.

На півдні також очікуємо потепління. Рекордсменом буде Одеса - цілий тиждень температура повітря вдень перебуватиме вище нуля і доходитиме до +9°С. Снігу не прогнозуємо, лише невеликий дощ та сильну вологість. Також, можливий туман і поривчастий вітер 6-9 м/с. У решті південних областях прогнозуємо помірну погоду. Легкий дощ зміниться на сніг ближче до кінця цього тижня. Зі снігом прийдуть і сильніші морози.

У центрі країни також побачимо невелике потепління порівняно з минулим тижнем. Досить холодні ночі будуть у Кропивницькому, Полтаві і Черкасах. Вночі очікуємо -11°С…-9°С та -2°С…+1°С вдень. Тепліше буде у Хмельницьку та Вінниці - від 0°С до +3°С.

Київська погода також буде під впливом потепління, хоч і невеликого. Температура повітря у столиці не перевищуватиме +4°С вдень і підніметься з -10°С до -1°С вночі. Падатиме дощ, але з четверга можливий легкий сніг.

116
10