Дещо сніг, трішки дощу - погода під кінець року

Кінець року буде справді зимовим і засніженим... але не на всій території України. Холодну і снігову погоду очікуємо на півночі та сході, а теплішу - у західній частині нашої країни та на півдні.

Завершується перший зимовий місяць. До початку Нового року залишається все менше часу. Ми вже встигли побачити за вікном кучугури снігу, сильні морози та (навіть!) невеликий дощ. Звісно, хотілося би і надалі спостерігати за вікном засніжені вулиці і дерева. Але цього тижня це можливо буде лише на півночі та сході України.

Хмари на небі будуть не рідкістю. І з цих хмар навіть йтимуть опади. Однак, в деяких областях очікуємо невелике потепління, яке і створюватиме перешкоди зимовій погоді. Термометр підніметься вище нуля. І потенційний густий сніг падатиме у вигляді.. дощу.

Саме таку погоду очікуємо у західних та південних областях нашої держави. Температура повітря буде перебувати в межах 0°С…+3°С. Небо вкриватиметься хмарами. Падатиме дощ. Також очікуємо вітер змінного напрямку 4-7 м/с. Подекуди можливе зниження температури нижче 0°С, як от у Тернополі, Рівному, Чернівцях та Запоріжжі. Дощ може набувати форми снігу чи мокрого снігу. В Одесі та у Криму спостерігатимемо невеликі піки температури до +5°С…+7°С.

Над рештою території України очікуємо холодну погоду та невеликий сніг. У північних, східних та центральних областях вночі температура опускатиметься до -11°С...-5°С, вдень же перебуватиме у межах -4°С…+1°С. Прогнозуємо невеликий сніг. Холодну погоду і сніг очікуємо й у Карпатах.

Київ також буде засніженим. Сніг падатиме починаючи з понеділка. Але до кінця тижня вдень можливе невелике потепління. Через це сніг може перерости у мокрий сніг або й дощ. В ніч з четверга на п’ятницю очікуємо підвищення атмосферного тиску. Внаслідок цього температура опуститься до -11°С...-9°С.

125
10