Якою буде погода у новому році?

Ніщо так не покращує настрій взимку, як свіжий білий сніг. Особливо, коли він падає на Новий рік та зимові свята. Погода не змогла обділити нас і від сьогодні відчуємо невеличке похолодання та побачимо, як падатиме сніг.

Останній день 2018 року проводжатимемо разом зі справжньою зимову погодою - всією Україною пройде легкий сніг. Але окрім снігопаду також спостерігатимемо поступове зниження температури.

Похолодання очікуємо навіть у західній та південній частинах нашої держави, де останнім часом було не так вже й холодно. Вплив теплої погоди послабиться і триватиме не довше ніж 2-3 дні. Після цього прогнозуємо зниження температури нижче нуля, що не даватиме танути новому снігу. Температура повітря спершу буде перебувати в межах -2°С…+1°С але пізніше (ближче до кінця цього тижня) опуститься до -8°С...-4°С. Однозначно прогнозуємо сніг, подекуди мокрий сніг. Можливі пориви вітру до 8-9 м/с.

У північних та східних областях температура повітря навпаки зросте. Але зросте з -15°С...-10°С до помірніших -7°С...-1°С. Прогнозуємо погоду схожу як у західних областях - падатиме легкий сніг. Швидкість вітру не перевищуватиме 4-6 м/с.

У центрі України та у Києві також прогнозуємо красиву зимову погоду. З неба падатиме легкий сніг, температура повітря перебуватиме в межах -8°С...-3°С вночі та -3°С...0°С вдень. То ж зустріньмо Новий рік у гарному зимовому настрої серед близьких для нас людей!

124
9