Чого чекати від погоди: тепла чи снігу?

Найближчими днями 15-градусного морозу не побачимо і вдень температура зросте до комфортних -2°С…0°С. Можливий сніг і місцями навіть невеликий дощ.

Минулого тижня морозні ночі змінювалися холодними днями. Точніше сказати, практично не змінювалися, бо іноді не було відчутної різниці між днем і ніччю. Ця ситуація зміниться вже найближчим часом - очікуємо потепління. Температура зросте до -2°С…+2°С вдень із морозними ночами - від -8°С до -3°С.

Практично на всій території нашої країни прогнозуємо однакову погоду. На небі переважатиме хмарне небо. Сніжитиме. Невеликий сніг падатиме в перемішку з короткочасним дощем. В середньому температура перебуватиме в межах -4°С…+2°С. При зростанні температури посилиться і вітер. Можливі пориви аж до 7-10 м/с. Особливо це буде відчутно у західних та центральних областях.

У Карпатах сильного потепління не спостерігатимемо. Хоч вдень термометр може доходити (а деколи й перевищувати) позначку 0°С, все ж погода продовжуватиме бути зимового характеру. Прогнозуємо короткочасні опади снігу та мокрого снігу з дощем.

У столиці України також варто очікувати невелике потепління. Погода у Києві не сильно відрізнятиметься від решти території України. Однак, вітер не перевищуватиме 5-6 м/с. Позначка термометра вночі буде опускатися до -6°С…-4°С. Вдень же інколи можемо зустріти промені сонця та дещо вищу температуру повітря - в межах -2°С…+1°С.

Наступний сильний мороз очікуємо ближче до початку наступних вихідних. Термометр знову опуститься нижче -10°С. Після чого, насунеться чергова хвиля хмар, з яких падатиме сильний сніг.

121
10