Весняний дощ

Невеликий дощ прогнозуємо на сході на півдні України. У західних областях дощитиме дещо рясніше. У Києві дощ очікуємо аж наприкінці тижня.

Ох і затягнуло хмарами весняне небо. Ні? Ну, якщо над вами ще не встигло захмаритися, то саме на це можемо очікувати цього тижня. Прогнозуємо дощову погоду та невелике зниження температури. Але це аж ніяк не є погано. Навесні природі дощ потрібен для швидкого “пробудження”. Практично всі дерева вже випустили бруньки. І не встигнемо роззирнутися, як через тиждень все навколо буде вкрите зеленими листочками.

У західній частині нашої країни очікуємо невеликий дощ та зниження температури до +10°С…+12°С. Однак, вночі позначка термометра не опускатиметься нижче +6°С…+8°С, що є приємною ознакою настання періоду теплих ночей. Тепліше буде в Ужгороді - вдень від +15°С до +19°С та +8°С…+10°С вночі.

На півночі та у центрі України також прогнозуємо хмарне небо та невеликий дощ. Але температура повітря буде вищою та сягатиме +15°С…+18°С, подекуди +20°С. Дощі супроводжуватимуться помірним вітром 5-7 м/с.

Жителі південних областей також можуть сподіватися на появу незначного дощу і зниження температури з +18°С…+21°С до +12°С…+14°С. Загальна кількість опадів тут буде найменшою зі всієї України.

Дощові хмари заглянуть і у степи східних областей. Зниження температури тут буде найменш відчутне, оскільки позначка термометра перебуватиме в межах +16°С…+21°С.

А столицю поступово затягуватимуть хмари, які до кінця тижня назбираються у дощові. У Києві з четверга очікуємо короткочасні опади дощу зі зниженням температури повітря до +13°С…+15°С. При цьому, сильного вітру не буде - до 3-5 м/с.

171
10