Чого очікувати від погоди?

Цього тижня значного потепління не буде. Температура повітря й надалі не перевищуватиме +22°С, лише на півдні та сході сягатиме +25°С.

Над Україною навис дещо холодний повітряний масив. Особливо це буде відчутно вночі, коли температура повітря опускатиметься нижче +10°С. І вдень не варто сподіватися на сильну спеку. Ну, добре що погода хоч не бешкетує як у Європі та не томитиме нас спекою та ураганами.

Отже, прогнозуємо помірну погоду, небо покриється невеликою хмарністю, падатиме короткочасний дощ. При цьому, температура повітря перебуватиме у межах +18°С…+22°С. Можливі пориви північного вітру до 7-8 м/с. Саме така погода переважатиме практично над всією нашою державою.

Тепліше буде лише у південних і східних областях. Тут термометр досягне вищих значень - від +21°С до +25°С. Але від дощу все одно нікуди не дінемося - очікуємо невеликі опади та хмарне з проясненнями небо.

Погода сильно не відрізнятиметься й у Києві. Тут прогнозуємо невелику хмарність та вітер 3-6 м/с. Також не обійдеться без опадів - буде падати невеликий дощ. От тільки температура повітря у столиці має бути дещо вищою - вночі прогнозуємо +12°С…+15°С, а вдень на термометрі побачимо +18°С…+23°С.

134
8