Літо завершується

Незабаром літня пора завершиться. Але точно не цього тижня. Ну… хіба що календарно, бо погода аж ніяк не буде прохолодною. Радше, навпаки - переважатиме +25°С і вище.

Важко не любити літо. Особливо в серпні, коли фрукти доспіли, а погода взагалі не зважає на осінню прохолоду. Адже до неї ще так далеко.

На цей тиждень кращої погоди навіть й не придумати. Всю Україну зігріватиме тепле сонце. Хмар практично не буде (тим більше дощу). Вітер помірний 2-5 м/с. Температура повітря при цьому перебуватиме в межах +25°С…+33°С. У північних та східних областях буде дещо прохолодніше - всього лиш +21°С…+25°С. Вночі також буде тепло - від +13°С до +18°С

У Києві прогнозуємо теплу, приємну погоду. Позначка термометра не перевищуватиме +24°С…+28°С. Але, разом із малохмарним небом та палючим сонцем, за межами наших домівок буде спекотна і суха погода. Вітру практично не буде, лише невеличкий 1-3 м/с.

Спокійнішого і теплішого закінчення літа годі й уявити. Хоча, уявити то можна й ще більше спеку, але це вже буде забагато. Залишилося тільки наповнити ці останні дні позитивними емоціями, аби літо 2019 року запам’яталося нам теплим і сонячним (лише інколи дощовим і аж ніяк не холодним).

105
9