Вплив місяця

Сьогодні знову повернемося до теми про місяць і детальніше розглянемо його вплив. Який ефект мають фази місяця, на що саме впливають і чому це відбувається?

Проста і коротка відповідь - так, місяць справді має вплив на деякі процеси навколо нас. Чому так відбувається? Причина в гравітаційній силі між Землею та Місяцем. Під час місячного циклу відстань між Місяцем і Землею є різною. В результаті гравітаційна сила змінюється і в певні періоди стає більшою, в інші - меншою. Це можемо спостерігати наглядно, коли відбувається приплив води на морях чи океанах. У моменти близькості Місяця до Землі вода притягується і маємо приплив.

У місячному циклі є дві найбільш критичні точки - молодик (або новий місяць) та повний місяць. Молодик характерний тим, що місяця на небі не видно і його гравітаційний вплив підсилюється. В цей період навіть вага людини є трішки меншою! Також знижується тиск рідин і крові зокрема. У повний же місяць всі біологічні процеси досягають свого піку, кров’яний тиск зростає. На це потрібно звертати увагу чутливим до цього людям.

Чи відбуватиметься якийсь ефект на інших людях, які не мають проблем із тиском? Практично в 100% випадках - ні. Також у період повного місяця можуть дещо (хоч і рідко) посилюватися хронічні захворювання, безсоння, підвищуватися активність та емоційність. Але варто зауважити, що місяць тут не є причиною проблем, а всього лишень невеличким гравітаційним каталізатором.

Окрім цього повний місяць має і позитивний вплив. Оскільки активність та емоційне сприйняття посилюється, то ми можемо відчувати більше радості від приємних для нас речей. У цей період можна приділяти більше часу своїм рідним, близьким чи своєму хобі. Прогулянка під місячним небом, романтична вечеря при свічках - прості та водночас ідеальні варіанти для зміни своєї буденності. Але не обмежуйтеся тільки цими порадами. Використовуйте свою фантазію, вигадуйте щось нове і просто дійте! Є багато прикладів людей, які досягли нових творчих вершин під дією музи нічного світила.

Місяць безсумнівно впливає на нас і оточуючі нас предмети. Але в більшості випадків його роль перебільшена і штучно перебільшена. Можливо через потребу створювати ілюзії чи таємниці. Проте людям, які мають проблемами зі здоров’ям чи нестабільним кров’яним тиском, все таки не зашкодить враховувати ці гравітаційні зміни на їхній організм. Аби бути готовими заздалегідь можна скористатися фазами місяця, які без проблем знайдете на нашому сайті для вашого міста.

371
14